Hakkımızda
 1. Anasayfa
 2. Hakkımızda

Şirketimize Hoşgeldiniz...

Sermaye yatırım fonu Atlantic Global Asset Management, 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren SFG Group’da bir finansal holding gibi faaliyetine başlamıştır.

Atlantic Global Asset Management (kısaltılmış A.G.A.M.) fonu, borç yükümlülüklerinin alış ve satış işini yürütür, şirketlerdeki hisseler de dahil olmak üzere, menkul kıymetler borsası'nda (İPO) kendi menkul değerlerini halka arzı ileten, ayrıca, yabancı menkul kıymetlerini barındırma imkanını, şirketlerin refinansmanı ve finansal factoring sağlamaktadır.

İLERLEYİŞİMİZ

Questra Holding Inc. 4 Mayıs 2009 tarihinde SFG GROUP tarafından kurulan yatırım ve ortaklık şirketidir.

Bu tarihten itibaren kendi öz sermayeleri ile kazanç sağlamış olup 12 Nisan 2013 de SFG Group yerini tamamen Questra Holding Inc.'e bırakmıştır.

10 Şubat 2014 tarihinde yatırımlarını büyütmek , riski azaltmak , olumlu borç portföyleri satın almak ve şirket sermayesini artırmak adına , tüzel kişiler için 'Yatırımcı Portföyü ' programını başlatmıştır.

2015 yılı ilk çeyreğinde ise sektöründe ilk ve tek olarak büyük bir adım atıp yatırım ortaklarına internet üzerinden kazanç sağlamayı başarmıştır.

Questra , yaklaşık 1100 yüksek işlem fırsatı bulmuş olup , 231 milyon Euro (ortalama %88) kazanç sağlamıştır.

Hedeflerinde yeni pazar teknolojileri , fikirler ve yatırım teşvikleri bulunmaktadır.

Bu bağlamda Ocak 2016 da şirketin üst yönetimini ikiye ayırma kararı alarak , finans yönetimi ve varlık yönetimi olarak 2. şirketi kurma girişimlerine başlamıştır.

Bizimde ortak olarak çalıştığımız dönem olan Temmuz 2016 da 2. şirket olarak Atlantic Global Asset Manegement(AGAM) şirketini hiç bir problem olmaksızın , sistemlerinde de sadece 5 SAATLİK güncelleme ile hayata geçirmişlerdir.

AGAM ise müşterilerinin varlık yönetimi ,fon ve hisse yönetiminin organizesini sağlayacağı şirkettir. Tüm yatırım ve kazanç bilgilerimizi takip edeceğimiz Questra World A.G.A.M'ın reklam brokerlığını üstlenmiştir.

Bu döneme kadar İspanya'nın Murcia şehrinde olan merkezi Madrid'e taşınmıştır. Aynı zamanda Portekiz ve İngiltere(BVI)'de resmi ofisleri bulunmaktadır.

Dünya genelinde iyice yaygınlaşarak 6 kıtada İspanya, ABD , İngiltere, Almanya, Avusturya, İsviçre, Rusya, Polonya, Ukrayna ,Türkiye ,Hollanda ve 50'den fazla ülkede yatırımlarını halka arz şeklinde hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

24-29 Ağustos Tarihinde Türkiye Mardan Palace Otel’de 250 Kişilik Bir Organizasyon Düzenlemiştir.

1 eylül 2016 Tarihinde Starteam Ekibi A.G.A.M IN Türkiye reklamsayon kısmını Questra World İle ortaklaşa olarak yürütme kararı almıştır.

20 Eylül 2016 Tarihinde Starteam faaliyetlerine başlamıştır.

3 Ekim 2016 Tarihinde Starteam Ekibinden Şirkete Yatırım Yapan Kişi Sayısı 39 Yapılan Yatırım Miktarı 25110 Euro ya ulaşmıştır.

7 Kasım 2016 Tarihinde Starteam Ekibinden Şirkete Yatırım Yapan Kişi Sayısı 467 Yapılan Yatırım Miktarı 396180 Euro ya ulaşmıştır.

12 Aralık 2016 Tarihinde Starteam Ekibinden Şirkete Yatırım Yapan Kişi Sayısı 1213 Yapılan Yatırım Miktarı 1 014 570 Euro ya ulaşmıştır ve Starteam Ekibi 2017 ye gelmeden önce hedefelediği 1 Milyon Euro Ciroya 18 Gün önceden Ulaşmıştır

Starteam Ekibi 7-8 Ocak 2017 Tarihinde Afyon Budan Termalde 1.Starteam Akademi’ yi Gerçekleştirmiştir.

30 Ocak 2017 Tarihinde Starteam Ekibinden Şirkete Yatırım Yapan Kişi Sayısı 2581 Yapılan Yatırım Miktarı 3 420 620 Euro ya ulaşmıştır.

01 Mart 2017 Tarihinde Starteam Ekibinden Şirkete Yatırım Yapan Kişi Sayısı 3623 Yapılan Yatırım Miktarı 6.233.977 Euro'ya ulaşmıştır.

Atlantic Global Asset Management

Şirketimizin adresi: Edifício BAI Merkezi, 2 Piso Direito Avenida Cidade de Lisboa,

Cabo Verde - CP337 +883510001246114

Finansal Konular İçin İletişim Kuracağınız Mail Adresi

Destek.finance@atlanticgam.es

Sık karşılaşılan Sorunlar ve Destek İçin Mail Adresi

Destek@atlanticgam.es

Pazartesi - Cuma: 9:00 - 17:00 Cumartesi - Pazar: kapalı

Fonun Başındakiler

Antonino Vieira Robalo - Atlantic Global Asset Management С.А, sermaye yatırım fonunun başkanı, ayrıca Dünya Bankasında ve Lüksemburg, Fransa, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde uluslararası bir takım projelerin tam zamanlı danışmanıdır. iki yüksek öğretimi, 30 yıldan fazla büyük devlet ve özel işletmelerde liderlik pozisyonlarında iş tecrübesi vardır.

Andrei Andreevich Abakoumov - Atlantic Global Asset Management С.А yatırım fonunun genel icra müdürü ve yöneticisidir. Yüksek öğrenimi ile matematikçi. Finansal danışmanlık, ticaret ve yatırım portföylerinin ve fonların yönetimini sağlayan özel eğitimi ile bir Profesyonel. O, 20 yıldan fazla finans ve bankacılık sektöründe liderlik pozisyonlarında iş deneyimine sahiptir. Halihazırda, ve artık 16 yıldan fazla Cape Verde de yaşamakdadır.

Finansal faaliyetler için lisans belgesi

Sermaye yatırım fonu A.G.A.M. bir kaç finansal faaliyetlerin ana türlerini yapmak için genişletilmiş finansal lisans almıştır. Bu lisans Cape Verde (Commercial and Automobile Conservatory of Registration of Praia) regülatörü tarafından verilmekte ve her yıl uzatılmaktadır.

Gerekirse, herkes kendisi bu lisansı Cape Verde ticari kayıtların Devlet Odasının resmi web sitesinde online olarak göre bilir ve bu belgenin gerçekliğinden ve özgünlüğünden emin ola bilir. Tüm verilen lisanslar ve izinler zorunlu olarak belirtilen sitede yayınlanmaktadır.

Böyle bir lisans sayesinde, şirket, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Çin ve Hindistan ile açıkca avantajlı çalışmak için Avro ve ABD Doları olarak yabancı para ile çalışabilir.

Declaration De Nif- Belgesi

Ayrıca, önemli bir belge De Nif beyannamesi- finansal kurumlarda şirketin evreleme kaydında bir kimlik numarasıdır. Bu aslında bir vergi numarasıdır.

Atlantic Global Asset Management S.A. fonu tüm büyük yatırım şirketleri gibi, Cape Verde kanunu taleplerine uygun olarak yıllık denetim kontrolu düzenlemiştır. İlgili devlet yetkilileri tarafından şirketin tüm finansal tabloları kontrol edilmektedir.

Belge - A.G.A.M. denetçisinin mektupu

Finansal hizmetlerin kontrolundan ilave olarak, şirketin kendi teftiş Denetçisi vardır. Denetçi, şirketin tüm hesaplarına ait tüm hareketlerin muhasebesini ve kontrolunu yapar, ve aynı zamanda muhasebenin ekonomik faaliyetlerini ve organizasyonunu izler. Denetçi, finansal makamlara iletilicek özel bir mektup verir ve, denetçinin, finansal makamlar karşısında A.G.A.M. fonunun ekonomik ve finansal faaliyetlerinin kontrolu için sorumlu olduğunu bilgilendirir.

A.G.A.M. faaliyet türleri

Cape Verde hükümetinin mevzuatına uygun olarak, Atlantic Global Asset Management sermaye yatırım fonunun finansal Lisansı aşağıdakı faaliyetlere yetki ve düzen sağlamakdadır:

 • Varlıkların yönetimi
 • Portföy Yönetimi
 • Ödeme Hizmetleri
 • Ticaret ve varlıklar ile işlemlerin organizasyonu
 • Yatırım fonunun faaliyetleri

Şirketde varlıkların yönetimi, yıllardır finansal araçların geniş bir yelpazede kullanarak, güvenilir, etkili ve zaman içinde test edilmiş yatırım stratejilerini kullanan ve sıkı risk yönetimi prosedürleri kuran, vasıflı bir broker ekipi tarafından gerçekleştirilmektedir.

A.G.A.M. fonu nasıl kazanıyor?

Tüm finansal lisansları ile fon nasıl para kazanır? Fonun dört yönden gelen genel gelirleri:

1. Yabancı menkul kıymet fonlarının yerleştirilmesi

2. Çeşitli nedenlerden dolayı sermaye kaybetmiş şirketlerin refinansmanı. A.G.A.M. sermaye yatırım fonunun analistleri, piyasada iyi işleyen, ama onun daha fazla işleyişi ve büyümesi için parasının gerekli miktarda olmayan şirketlere bakıyorlar. Biz ekonomik durumun analizini yapar ve yeni finansman kaynakları araşdırıyoruz. Refinansman dünyada yatırım bankaları ve fonlar için başlıca gelir şeklidir.

3. Finansal faktoring. Gerçek bir fiziksel mal ile bir ticaret anlaşmasının bulunması, ve aracı belgelerini kefil alarak, A.G.A.M. fonu bir üçüncü şahıs gibi komisyon ödemelerinin gerçekleşeceğini konuşarak garanti eder. Bu sayede , fonun risksiz ve iyi bir kazanç elde eden, finansal bir araç olduğunu gösterir, çünkü fondakı kefil belgeleri olmadan, mal bırakılmaz. Fonun parası harcanmaz, fonun hesaplarında kalır, ve garanti için bize güzel para öderler.

4. İPO organizasyonu ve geçirilmesi. Atlantic Global Asset Management sermaye yatırım fonu şirket hisselerini, onların İPO ya ulaşmadan önce satın alar, ayrıca, perspektifli şirketlerin satın alınmasına, daha sonra kendi paylarının İPOnun oluşturma ve çekilme işlemlerine yatırım yaparlar. Şirket, İPO dan önce ödedikleri hisselerinin fiyatı arasındaki farkdan ve, ticaret başlangıcı sırasında ayarlanmış fiyatdan kazanır.

TACV Cabo Verde Airlines şirketinin satın alınması.

2016 yıl ortalarında Atlantic Global Asset Management fonu küçük bir TACV Cabo Verde Airlines havayolu şirketinin borçlanma senetlerini satın aldı.

TACV Cabo Verde Airlines- Cabo Verdede 1-ci sınıf tam lisanslı tek havayolu şirketidir. Şirket bölgede ve dünyada yurtiçi taşımacılıkta tekel hakkına sahiptir. Havayolu şirketinin biletleri 100% satılır ve genellikle 1 hafta önceden satılmaktadır. Şirket, ayrıca, yolcu ve kargo havayollarına uluslararası hava trafiği yürütmektedir.

İşlem zamanı şirket kritik bir durumdaydı, neredeyse iflasın eşiğinine gelmişti: dünya çapında birkaç düzine uçuş gerçekleştirmekte olup mütevazı bir filosu vardı. Ayrıca, filonun hisselerinin büyük bir kısmı çeşitli bankalarda kefalet yerine konulmuştu. Bunun sonucu olarak, A.G.A.M. fonu, uçakları, ekipleri, baş pilotları  ve tüm altyapısı ile geçerli bir havayolu şirketini satın almıştır.

Cape Verde Hükümeti ile anlaşarak son fiyatı konuştuktan sonra büyük bir denetim yaparak şirketin yeniden, tam olarak yapılandırılmasını gerçeklenmiştir.

TACV Cabo Verde Airlinesın İPOya girişi.

Sonra İPOya (Initial Public Offering) giriş konusunda onun hazırlıkları başladı. Goldman Sachs ve Morgan Stanley gibi en ünlü yatırım bankaları dahil edildi.

Şirket yöneticileri ve yatırım bankacıları arasında müzakereler gerçekleştirildi, müzakere zamanı alış için teklif olunan hisse fiyatı belirlendi, onların türü, planlanan paranın toplam tutarı tespit edildi. Daha sonra borsada şirketin halka arzının hazırlanması için aktif çalışmalar başladı.

İPO sonrası şirketin değeri birkaç kat artırılarak. Bundan sonra, herhangi bir portföylü yatırımcıya, Çinde mesela, satabilir. Bunun sonucunda, uzmanların tahminlerine göre şirketin karlılığı 300-500% olacaktır. Bu durumda anlaşma 7-8 ay içinde gerçekleşecektir!

Şu anda şirket IPO girmek için tam hazırlıklıdır: gerekli tüm belgelere sahiptir, tüm izinler alınmıştır, Road Show gerçekleştirilmiştir.

Müşteriler için Road Show.

Sermaye yatırım fonunda bir milyon avrodan fazla hesabı olan ve büyük miktarda meblağları yatırım yapmaya hazır olan yatırımcılar, en az 5- 7 milyon avro ve yukarı, fon yöneticileri ile ayrı ayrı çalışabilirler.

Cape Verde de A.G.A.M. müşteriler şirketin ofisine Road Show’u ve belgeleri görmek ve çalışmak için görüşmeye kendi analistleri ve muhasebecileri ile gelirler.

Müşterinin gizliliği ile ilgili bilgi ve belgeleri imzaladıktan sonra, müşteriye tüm finansal belgeleri görme izni verilir. Ardından, bu tür müşteril ile bireysel yatırım sözleşmeleri imzalanır.

Atlantic Global Asset Management sermaye yatırım fonu sadece bir milyon avro'dan büyük müşteriler ile çalışmıyor, aynı zamanda sermayesi farklı düzeylerde olan müşteri için her türlü hizmet vermektedir. A.G.A.M. fonunun çalışma prensipi ve benzersiz iş modeli, müşterilerin hesapları eklenir ve büyük bir havuz oluşturulur anlamındadır. Şirketin hesaplarının büyük havuzunu yönetmek kolaydır, daha kolay ise sermayesi 100 eurodan başlayan farklı tiplerde olan binlerce müşterileri bulmakdır.

Şirketin ürünleri - yatırımcının Portföyleri.

Bu nedenle, farklı kategorilerdeki yatırımcılar için Atlantic Global Asset Management fonu, maliyeti 90 dan 5.000.000 avro arasında çeşitli yatırım ürünleri hazırladı.

A.G.A.M. fonu ile herkes kazanabilir, bir sözleşme imzalayıp ve bir paket satın alarak- yatırımcı sermaye portföyüne sahip olabilir.

Yatırım paketlerine bakalım: White,Yellow, Green, Blue, Red, Black, Indigo, aynı zamandada VIP müşteriler için portföy hattına. Hadı, daha yakından yatırımcının yılda 270 % gelirli “Red” portföyüne bakalım.

 • “Red” portföyün değeri 7290 avrodur.
 • Her portföy 365 gün ya da 1 yıl çalışır.
 • Portföyün haftalık ortalama getirisi 5.2 % yapar. Burada üç yıl için çalışma sonuçlarının ortalama hesapı belirtilmiştir. Bu sizin balansınıza hesaplanan, net gelirinizdir. Haftalık gelir yüzdesi şirketin gösterdiği sonuçlar ile bağlı olarak, her hafta değişir.
 • Ayda ortalama gelir 1640 avro yapar.
 • Yılda potansiyel gelir19.683 avrodur.
 • Şirketin uzmanları çalışma haftasını tamamladıkdan sonra, cuma günleri, her yedinci günde, gelir balansa yüklenir ve daha sonra gelirin çıkarılması mümkündür.

Şirketin ürünleri - VIP yatırımcının portföylerı

Özellikle finansal holdingin VIP müşterileri için, A.G.A.M fonunun en iyi müşterileri için sunduğu ürünlerin ve hizmetlerin sayısını artmasını sağlayan A.G.A.M fonu, “yatırımcının portföyleri”- VIP, VIP Gold ve VIP Platinum gibi benzersiz ürünler sunuyor.

“Yatırımcının portföyünü”-VIP, VIP Gold ve VIP Platinum aynı göstericilere sahipt, ve VIP müşterilerin onlarla daha rahat çalışması için aralarındakı farklılık, sadece değeri, ama diğer portföyler ile karşılaştırıldığında Black gibi mesela, onların geliri 0,2% daha yüksek verim ve holding komisyon gelirleri daha düşük total 3% eder.

Paketlerin Sertifikası

Yatırımcının portföyünü fonda satın alarken, siz kendine ait kimlik numarası olan bir paketi almaktasınız. Bu nedenle, her aldığınız portfölyo için özel bir sertifika verilir. Sertifika kişisel hesabınızda bulunmaktadır ve gerekirse fonda sipariş edilebilir.

A.G.A.M müşteri sözleşmesi

Her müşteri ile resmi bir yazılı anlaşma imzalanır. Her hafta şirketde 4000'den fazla yeni müşteri kaydedilmektedir. Şirket her yeni müşterisine, şirket hesapından, müşteri tarafından belirtilen e-posta adresine, sözleşme gönderir. Sözleşme teslimatı, müşterinin ikamet ülkesine bağlı olarak 2 haftadan 2 aya kadar surer.

Islak imzalı bir sözleşme almak isteyen müşteriler için, sözleşme teslimi harclarını ödemek için imkan vardır, Bu szöleşmenin maliyeti 29, 90 avrodur ve bu ücret daha sonra müşterinin kişisel hesabından çekilecektir.

Yatırımcının portföyünü fonda satın alarken, siz kendine ait kimlik numarası olan bir ürünü almaktasınız. Bu nedenle,her aldığınız portfölyo için özel bir sertifika verilir. Sertifika kişisel hesabınızda bulunmaktadır ve gerekirse fonda sipariş edilebilir.

Ecobank şirketinin ortağı

Bu anlaşmaya göre, Atlantic Global Asset Management sermaye yatırım fonunun müşterileri, kendi hesaplarını SWIFT transferi ile A.G.A.M. fonuna hizmet eden bankaya ECOBANKa yönlendirirler. A.G.A.M. fonu ile tüm finansal işlemler ve etkileşimler ECOBANKdan geçer.

Ecobank- Batı Afrika Devletlerinin Ekonomik Topluluğu'na (EKOWAS) ait olan istikrarlı ve modern bir bankadır.

Ecobank - Cape Verdede, şırkete tüm gerekli ve çok kaliteli bankacılık hizmetleri yelpazesini sunan, ve şırketin çıkarlarında başarılı çalışan en yüksek puan alan bankalardan biridir.

Ecobank ile işbirliği yıllardır devam etmektedir, ve şirket tüm bölgelerde çalıştığı için, yatırım faaliyetlerini yürütmektedir. Bu işbirliği sayesinde, bireyler için vasıtalarının giriş/çıkış sınırı, tek ödeme ile 500 000 avroya kadar ulaşabilir.

Ödeme hizmetleri

Banka ve Swift transferi ile çalışmak, müşterilerin hesaplarından para yatırma ve çekmelerinin esas yoludur, ama ayrıca kolaylık sağlamak için, A.G.A.M. fonu ile hali hazırda çalışan ödeme sistemleri -ortakları bağlanmıştır. Bu ödeme hizmetleri: OkPay, ADV Cash, Perfect Money, Bitcoin.

 • Swift
 • OkPay
 • ADVCаsh
 • Perfect Money
 • Bitcoin

Yıl sonuna kadar planlanan diğer ödeme yöntemleri

 • Neteller
 • Skril
 • AsiaPay

Neteller ve Skrill Avrupalı müşteriler için çok uygun, ama AsiaPay ödeme sistemi Asya bölgesi için uygundur.

QUESTRA WORLD

Questra World- Atlantic Global Asset Management sermaye yatırım fonunun finansal ürünlerini tanıtmak ve satmak için özel haklara sahip olan bir reklam brokeridir. Questra World 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren SFG Group finansal holding firmanın başlangıcıdır. Reklam brokerinin ana ofisi İspanya'da Madrid’dedir.

Questra World Müdürü

José Manuel Gilabert ise Questra World icra müdürüdür.  23 yıllık bir geçmişe sahip olan üst yöneticilik görevlerinde çalışmakta olan profesyonel bir iş adamıdır. 1993 yılından itibaren JM Gilaber Bautista, Canned Vegetables Factory, Union Brothers, Hispania Ibericam Foods, Pegasus Corporation, Proindes Films, Chile West Group, Co-Founder Premium Traiding International gibi 16 büyük Avrupa ve Amerika şirketinden fazla işbirliğini sürdürmektedir. İş yönetimi ve mali yöneticilik masteri yapmıştır , işadamı ve hayırsever bri kişiliğe sahiptir. İyi seviyede 4 dil bilmektedir.

MLM Modeli

Baş icra müdürü José Manuel Gilabert, Questra World gibi bir reklam brokeri oluşturarak, milyonlarca şirket tarafından kanıtlanmış ve 50 yıldan fazla süredir kullanılan çok katlı pazarlama ağı'nin modelini (MLM) Questra World promosyon reklamının modeli nin temeli haline getirmiştir.

Tüm şirketler reklam bütçesine büyük meblağlar tahsis ederler. Questra World brokeri icra müdürü tarafından promosyon modeli olarak MLM seçilmiştir, çünkü, bu model medya, radyo ve internet’den çok daha ucuz ve müşteri bulmak için daha az bütçe gerektirmektedir.

Tanınmış promosyon sistemi Multi-level marketing MLM geliştirme ve reklam modeli, şirkete 2014 yılında katılmıştır, bundan önce biz sadece kurumsal müşteriler ile çalışıyorduk. Ve bu sistem çok hızlı bir şekilde kendi etkinliğini ve ekonomik faydasını kanıtladı.

Aslında, yeni müşterileri çekmek için yapılan sistem bu şekilde kurulmuştur, öncelikle Multi-level marketing yardımı ile şirket hakkında bireyler bilgilendirilir, ve bilgilerin yayılması esnasında, şirkete büyük sermaye ile kurumsal müşteriler katılır.

Pazarlama ağının avantajı ve perspektifi bugün - inkar edilemez bir düzeydedir. Yeryüzünde tüm ekonomik sorunlar ortaya çıksa bile , ağ şirketleri her zaman en güçlü dinamik büyüme gösteren şirketler olmuşutur ve Questra World bunlardan biridir ve istisna değildir.

Questra World İki Tür Gelir Sağlar

Questra World - tüm girişimciler için etkileyici ve global bir sistemdir. Şirketin müşteriler için aynı zamanda daha fazla kar ve ödül almak isteyenler için, Questra World reklam brokeri iki türlü kazanç imkanı sunar.

İl gelir Atlantic Global Asset Management sermaye yatırım fonunun ürünlerinin satışından elde edilen gelir yüzdesidir, Questra World reklam brokeri ile sözleşme imzalayan danışmanın kariyer basamaklarına gore. Müşteri, Questra World danışmanının tavsiyesine göre yatırım portföyleri satın aldığında, danışman, onun kariyeri düzeyine göre, şirketin reklamı ve tanıtımı için ve sattığı ürünün yüzdesi olarak bir kazanç elde eder.

Kazancın İkinci kısmı bonus programıdır. Kariyer seviyeleri aşıldıkça ve program koşulları sağlanarak, danışman gelir yüzdesine ek olarak , kariyer seviyesine göre yüksek düzeyde nakit bonuslar alır.

Bununla ilgili daha detaylı konuşalım.

Kariyer Basamakları

Gelirin ilk kısmını inceleyelim. Bonus proqramı 11 aşamadan ya da kariyer seviyesinden oluşmaktadır, bu kariyerlere gelerek yeni bir pozisyon almaktasınız, aynı zamanda Şirket yatırım paketlerinin satışından, sizin gelir düzeyiniz de artacaktır.

Karyerleri atlamak , sizin satışınızın hacmine ve tüm yapınıza bağlıdır. 1. seviye – acemi seviyesidir, danışman , şirketin müşterisi olarak ve onunla resmi bir ortaklık sözleşmesi imzaladıkdan sonra bu kariyeri alır. 2. seviyeye geçmek için, siz ekibinizle birlikde, zaman sınırı olmaksızın 3 000 avro hacminde satış yapmalısınız. 3. seviyeye geçmek için 25 000 avro ve daha fazla satış yaparak 11. “ Super Müdür” seviyesine kadar 100 000 000 avro satış hacmı oluşturmalısınız.

Farz edelim ki, 3-4 ay çalıştıktan sonra, siz, gelir yüzdesi 10, 5% olan 4. seviye Altın danışman haline gelmişsiniz. Siz müşterinize "Red" yatırım paketini 7 290 avroya satmışsınız. Sizin 4. seviyenize ve 10, 5% yüzdenize göre, kazanacağınız gelir 765 avrodur. Daha fazla satış hacminiz ve daha yüksek seviyede olmanız, daha çok kazanmanız anlamına gelmektedir.

Danışmanın Organizasyondan Elde Ettiği Gelir

Organizasyonunuzdan ne kadar kazandığınızı konuşalım. Organizasyondan gelen ödülleri hesaplamak için, her seviyeden gelen gelirleri ayrı ayrı hesaplamak gerekir, sonra ise hepsini toplayın. Farz edelim ki, siz 1 ay 4. seviyeli Altın Danışman olarak, siz ve sizin yapınız, 2 gümüş, 1 bronz ve bir acemi danışman ile 94 000 avro hacminda satış gerçekleştirmişsiniz. Sizin kişisel satış hacminiz 9 000 avrodur, ve bu meblağdan siz 945 avro kazanmışsınız demektir.

А) Şimdi iki 3. Kariyerdeki gümüş danışmandan elde edilen geliri hesaplayalım. Sizin gümüş danışmanlarınız 70 000 avro hacminde satış yapmışlar. 70 000 avrodan 4. ve 3. Seviye arasındaki fark 1,5% tur ve bu yüzdeye göre Gümüş danışmanların çalışmalarından elde etdikleri gelir 1 050 avro olarak gerçekleştir.

B) 2. Kariyerdeki bronz danışmandan elde edilen geliri hesaplayalım. Sizin bronz danışmanınız 12 000 avro hacminda satış yaptı. 12 000 avrodan 4. ve 2. Kariyer arasındaki fark 3,5% tur ve bu yüzdeye göre Bronz danışmanların çalışmasından elde ettiğiniz gelir 420 avro olarak gerçekleşmiştir.

C) 1. Kariyerdeki acemi danışmandan elde edilen geliri hesaplayalım. Acemi danışman 3 000 avro hacminda satış yaptı. 3 000 avrodan 4. ve 1. Kariyer arasındaki fark 5,5% tur ve bu yüzdeye göre Acemi danışmanların çalışmasından elde ettiğiniz gelir 165 avro olarak gerçekleşmiştir.

D) Şimdi sizin ve sizin organizasyonunuzun aldığı tüm geliri ekleyelim. Sonuç olarak, 1 ay 4.Kariyerdeki Altın Danışman olarak çalışdıkdan sonra sizin elde ettiğiniz kazanç 2 580 avro olarak gerçekleşmiştir.

Bonus Proğramı

Kazancın ikinci kısmını inceleyelim. – Bonuslar. 3. Kariyer seviyesinde 25 000 euro satış hacmi ile başlayan "Gümüş Danışman " dan itibaren nakit bonuslar alınmaya başlıyor. Bonus proğramı kariyere bağlı değildir ve tamamen danışmanın satış hacmine ve organizasyona bağlıdır. Danışman hem kişisel hem de organizasyonu ile birlikte 25 000 avro satış hacmi elde ettikden sonra, 1 000 QP bonus kazanır. 50 000 avro satış hacmi ile 2 000 QP bonus, 100 000 avro ile 5 000 QP bonus vs. 100 000 000 avro satış hacmina kadar ve 1 000 000 QP nakit bonus miktarına kadar kazanabilir

Son 11. Kariyer seviyesine ulaşıp - "Süper müdür" bir kerelik 1 000 000 QP bonus kazanır ve kendi organzasyonunda 5. derinliğine kadar her bir 11. Kariyer Seviyesine ulaşmış yeni “Super müdür" için ek olarak 250 000 QP tutarında bonus alır. Ne kadar çok müdürü “Super müdür" kariyer seviyesine kadar yetiştirirseniz , o kadar fazla bonus almaya başlarsınız.

Questra World Danışmanlarının İstatistikleri

Questra World 2016 yılı için reklam brokerında çalışan danışmanların gelir istatistiklerine bakalım. Bunlar resmi verilerdir. Ocak ayından Eylül 2016 ayına kadar danışmanların gelir istatistikleri aşağıdaki gibidir.

 • Ortaklara ödenen toplam 10 964 000 avro
 • Kariyer programına göre verilen satış geliri 4 758 000 avro
 • Kariyer seviyesine Göre verilen bonus miktarı 6 206 000 avro

Bonuslar ile ilgili genel istatistikler

Detaylı, aşağıdaki gibi görünen bonus istatisklerine bakalım:

 • 1 000 avro - Kazanan 621 kişi verilen toplam tutar 621 000 avro.
 • 2 000 avro - Kazanan 375 kişi verilen toplam tutar 750 000 avro.
 • 5 000 avro - Kazanan 193 kişi verilen toplam tutar 965 000 avro.
 • 20 000 avro – Kazanan 46 kişi verilen toplam tutar 920 000 avro.
 • 50 000 avro – Kazanan 24 kişi verilen toplam tutar 1 200 000 avro.
 • 150 000 avro – Kazanan 5 kişi toplam tutar 750 000 avro.
 • 500 000 avro - Kazanan 2 müdür verilen toplam tutar 1 000 000 avro.

Müdürlük Eğitimi.

Reklam brokeri müdürlerinin yeni kariyer seviyelerine ulaşması ve kendi bonuslarını 50 000 avro, 150 000 avro, ve ya 1 000 000 avro almaları için, Questra World brokeri, Madrid'de, Questra World’ün ana ofisinde her bir müdürün mecburi şekilde öğreneceği, müdürler için hazırlanmış özel bir yüksek eğitim programına katılmak zorundadır.

Reklamcılık brokeri alanında yıllarca tecrübesi olan Questra World brokerinin üst yöneticileri, psikologları ve danışmanları, direktörleri birkaç gün içinde bu işi öğreterek, onlara tecrübelerini aktarırlar.

Madrid’de Direktör Sözleşmesinin İmzalanması

Eğitim ve hazırlık proğramını tamamladıktan sonra, Questra World’de başlayan her yeni danışman imzalanan normal sözleşmeden farklı olan direktörler ile direktör sözleşmesi imzalanır.

Direktörler İçin Faizsiz Kredi

Questra World başarılı olmanın çalışanlarının performansına bağlı olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, Questra World çalışanları için özel bir fırsat sundu. Questra World 8. Kariyer ve üzeri kariyerdeki direktörleri desteklemek için, onlara faizsiz kredi ile kendi evlerini ya da arabalarını satın alma imkanı sunuyor.

Çalışanın sadece maliyetin 25% ni ödemesi yeterlidir geri kalan 75% ni ise holding 10 yıllık süre için kredi düzenler. Faizsiz kredi, çalışanın kendi organizasyonundan aldığı gelir hissesinden ödenir, iade etme garantisi kendi organizasyonudur, güvenilir ve karlı bir kefil gibi.

Direktörler için faizsiz kredi

Faizsiz kredi programı "Altın Direktör" 8. Kariyer seviyesine sahip 150 000 QP bonus kazanan, en az 6 ay süreyle finansal holding’de directör rütbesiyle çalışan, kendi mevcut danışmanlık merkezi olan ve kendi organizasyonunda en az 3 tane danışmanlık merkezine sahip olan direktörler için kullanılabilir.

 • 8. Kariyer Altın Direktör seviyesine ulaşın
 • 150 000 QP hacmında bonus kazanın
 • En az 6 ay süreyle directör kariyerinde çalışın.
 • Mülk ya da araba almak için başvurun.

Çalışanlar için veirlen faizsiz krediden yararlanın ve kendi dairenizin veya evinizin sahibi olun.

Harekete Geçin

Sevgili arkadaşlar! Sizlere 21. Yüzyılın işi lan, çağdaş bir işin tanıtımı yapılmıştır. Atlantic Global Asset Management  şirketinin ve Questra World  Hissedar  Yatırım Fonunun tüm avantajlarından faydalanmak için şimdi harekete geçiniz. Şimdi size işin tüm imkanları açıktır.

Atlantic Global Asset Management- Biz Geleceği İnşaa Ediyoruz.